Правила сайту

Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх порушення.

1 Автори повідомлень, що містять надлишкове цитування (оверквотінг), каратимуться тимчасовим блокуванням акаунта на сайті. Під оверквотингом розуміється обсяг цитування оригінального повідомлення, що перевищує необхідний для розуміння Вашої відповіді.

2 Теми, призначені для інших розділів форумів, вважаються оффтопіком і будуть перенесені у відповідні розділи, або видалені.

3. Флуд карається аж до блокування акаунта на форумі. У поняття флуду входить: а) кілька повідомлень одного автора, які не несуть суттєвої інформації; б) однакові або близькі за змістом повідомлення одного автора, надіслані кілька разів; в) кілька надісланих поспіль повідомлень одного автора в одному топіку; г) створення топіка після того, як на ту саму тему вже було створено інший топік у межах однієї сторінки, у разі, якщо топік, створений раніше, не закрито.

4. Повідомлення, написані транслітом або капсом, прирівнюються до флуду, в перший раз виноситься попередження. При його ігноруванні, акаунт на форумах блокується. Для детранслітерації повідомлень скористайтеся будь-яким детранслітором.

5. Заборонені повідомлення, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу і принижують представників інших національностей. Покарання – блокування акаунта.

6. Заборонені висловлювання, що містять образи на адресу інших учасників конференції. Автори подібних повідомлень каратимуться залежно від загального контексту і тяжкості завданої образи.

7. Автори повідомлень, що містять образи персоналу сайту /, караються блокуванням (баном).

8. Автор повідомлення, що містить матюки як у відкритій, так і в завуальованій формі (тобто, якщо частина нецензурного слова замінена будь-якими символами), як російською, так і англійською мовами, буде спершу попереджений, а в разі ігнорування попередження – заблокований.

9. Забороняється публікація посилань на ресурси, у вмісті яких присутня нецензурна лексика, порнографічні матеріали або інша інформація образливого характеру. Такі повідомлення будуть розцінюватися як неповага до інших відвідувачів. Автори заблоковані

10. Публікація посилань на ресурси, відвідування яких призводить до нестабільної роботи комп’ютера, заборонена. Покарання -блок

11. Заборонено пряму несанкціоновану рекламу. Автори публікацій можуть залишати посилання на свої профілі в соц. мережах