Правила передруку

Виходячи з місії agilebasecamp.org “надавати людям можливість розвиватися”, ми цілком лояльно ставимося до копіювання та розповсюдження матеріалів нашого сайту. Що більше людей знатимуть свої потенційні можливості та зможуть розвивати їх, то краще буде для всіх нас. Але у зв’язку з тим, що саме якісні та законно розміщені матеріали приносять для світу більшу користь, ніж викривлені та протизаконні, ми накладаємо низку умов на використання публікацій сайту agilebasecamp.org.

Усі матеріали ресурсу agilebasecamp.org дозволено копіювати і розміщувати на інших інформаційних ресурсах за дотримання кількох умов:

  • Передрук (зокрема й цитування) дозволяється тільки із зазначенням індексованого посилання на сайт agilebasecamp.org і саме на ту сторінку, де розміщено передруковуваний (цитований) текст.
  • Публікації, розміщені на сайті agilebasecamp.org, мають передруковуватися як є. Якщо ви плануєте щось змінити чи додати, обов’язково робіть позначки про власні зміни та доповнення у статті.
  • Якщо ви хочете використовувати матеріали сайту в науковій роботі, процесі навчання, дослідженнях тощо, то, крім вказівки ресурсу agilebasecamp.org, потрібно також вказати й ім’я автора статті/уроку/курсу.